Корпоративна відповідальність

Корпоративна відповідальність

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ЕФЕКТИВНО ВИКОРИСТОВУЄМО ДІЛОВУ ПОТУЖНІСТЬ

Ми сподіваємося, що OSKO може зробити світ кращим, і ми знаємо, що інвестиції в корпоративну соціальну відповідальність можуть допомогти нам в досягненні цієї мети. Ми пишаємося тим, що використовуємо можливості бізнесу для вирішення проблем, з якими стикається суспільство і навколишнє середовище.

НАША МІСІЯ

Ефективно використовувати комерційний вплив. Робити світ і нашу команду більш процвітаючими. Пропонувати Вам кращий спосіб перенесення речей з собою.

ЯК БРЕНД СУМОК МОЖЕ ДОПОМОГТИ СВІТУ СТАТИ КРАЩЕ?

Через наші товари

Ми хочемо поліпшити те, як люди носять предмети першої необхідності. Коли у вас є дійсно зручне місце для зберігання речей, вам простіше, коли ви їдете на роботу, адаптуєтесь до нового середовища або подорожуєте. Більш того, коли у нас буде більше досвіду, наше розуміння ваших потреб і вплив на світ стануть більш глибокими.

Наші методи роботи

Ми постійно переходимо на ще кращий спосіб ведення бізнесу, щоб у нас були більш здорові відносини з нашою роботою, з різними людьми, навіть з усією планетою, і з людьми, які розділяють це з нами. Наш найкращий шлях - це не тільки крилата фраза, але і дзеркало, в якому відображаються наші методи роботи, які постійно поліпшуються.

Завдяки нашій екологічній політиці

Наші екологічні цілі засновані також на концепції дизайну. Ці два принципи здаються найбільш розумними та найбільш реальними в роботі та реалізації. Ґрунтуючись на цій концепції, наше щоденне прийняття рішень переслідує п'ять цілей:

1
НЕХАЙ ЦИМ ПРОДУКТОМ КОРИСТУЮТЬСЯ І ЛЮБЛЯТЬ ЯКОМОГА ДОВШЕ
Наші продукти міцні та довговічні, з міцним прошиттям, щільно сплетеними підкладками, надзвичайно міцними застібками-блискавками та високоякісними елементами. Наш дизайн класичний, а унікальні деталі та форми також стали нашою візитною карткою.
2
УСУНЕННЯ СЕРЙОЗНИХ ТОКСИНІВ ІЗ ПРОДУКТІВ І ПАКУВАННЯ
До них відносяться: екологічні токсини (відбілюючі речовини, пестициди та важкі метали) і штучні токсини (високоалергенні речовини, такі як нікель, який використовується для покриття).
3
ПОСТІЙНИЙ ПОШУК НОВИХ МАТЕРІАЛІВ І ПРОДУКТІВ, ЯКІ ЗДАТНІ РОЗКЛАДАТИСЬ ПІД ДІЄЮ МІКРООРГАНІЗМІВ АБО ПІДЛЯГАЮТЬ ПЕРЕРОБЦІ.
Ми використовуємо біорозкладні та поновлювані матеріали для продуктів і їх пакування, щоб досягти двох екологічних цілей бренду - ми виберемо матеріали, придатні для вторинного перероблення, такі як поліестер, який використовується для підкладки, і т.д.
4
СКОРОТИТИ ВІДХОДИ І СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЛАНЦЮЖКА ПРОЦЕСУ
Для досягнення цієї мети ми вибираємо більш ефективні методи ведення бізнесу; скорочуємо відрядження (використовуємо онлайн-ресурси для зустрічей); співпрацюємо з місцевими складами; і заохочуємо постачальників упакування до відповідального позбавлення відходів.
5
АКТИВНО РОЗУМІТИ І ЗВОДИТИ ДО МІНІМУМУ НАШ ВПЛИВ НА ДОВКІЛЛЯ
Ми працюємо зі свідомою командою, щоб досліджувати, з'єднувати та вивчати різні можливості, і робимо все можливе, щоб виміряти вплив бренду на навколишнє середовище.

Через ефективний альтруїзм - точка зору спільноти, мета якого - покращити світ.

Цей метод може гарантувати, що наші пожертвування та благодійна робота будуть використані максимально ефективно. Ми жертвуємо частину доходів від продажів на:

1
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРАЩОГО ЖИТТЯ ЛЮДСТВА
Процвітаючий світ дозволяє людству менше страждати та жити краще. І ми інвестуємо частину доходів від продажів безпосередньо в найбільш ефективні проєкти розвитку міського добробуту, які ми можемо знайти.
2
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРАЩОГО ЖИТТЯ ТВАРИН
В рамках місії нашого бренду ми усвідомлюємо величезний внесок тварин в процвітання світу. Ми обіцяємо використати частину нашого прибутку безпосередньо для найбільш ефективного покращення умов утримання тварин.